Ваш смартфон.
Бездоганна температура.
Смарт-керування.

Насолоджуйтеся бездоганним комфортом і керуйте електричною теплою підлогою за допомогою терморегулятора DEVIreg™ Smart і мобільного додатку DEVIsmart™ App.

Переглянути відео

Знайомтеся з новим рівнем комфорту кабельних нагрівальних систем і керування ними

Інтуїтивне керування за допомогою мобільного додатку

Інтуїтивний Мобільний додаток DEVIsmart™ App перетворює Ваш смартфон на прилад віддаленого керування і дозволяє Вам легко керувати своєю системою опалення - з будь-якої точки світу. Це - дійсно інтелектуальні можливості продукту!

Заощадження електроенергії

Смарт-можливості мобільного додатку дозволяють Вам налаштувати роботу системи у відповідності до Вашого ритму життя і заощадити споживання електроенергії, цілодобово насолоджуючись бездоганним температурним комфортом.

Безпечне і захищене підключення через хмарні ресурси

Мобільний додаток DEVIsmart™ App підключається через захищений сервіс, що також використовується у додатках для мобільного банкінгу. Жодні дані не копіюються до загальнодоступних ресурсів.

Смарт-можливості – це бездоганний комфорт і заощаджена електроенергія

Налаштуйте режим роботи системи обігріву через підлогу зі свого смартфону

Регулюйте роботу системи обігріву легко і інтуїтивно через Інтернет за допомогою смартфона або планшета, що завжди з Вами. При відсутності підключення до Інтернет, Ви все одно можете локально керувати системою.

Налаштуйте власний розклад роботи системи і знижуйте енерговитрати

Скорочуйте енерговитрати в автоматичному режимі, знижуючи температуру, коли Ви не користуєтеся приміщенням. Налаштуйте роботу системи у відповідності до свого ритму життя - і насолоджуйтеся бездоганним температурним комфортом.

Керуйте роботою терморегуляторів, що знаходяться у різних місцях

Мобільний додаток DEVIsmart™ App дозволяє підключатися до терморегуляторів, які керують системами обігріву в різних приміщеннях (дача, квартира, офіс тощо).


Дізнайтеся більше про додаток

phone

Дистанційне керування.
Бездоганна температура.
Смарт-можливості.

Тепер ви можете керувати комфортом і системами обігріву DEVI, де б ви не знаходились – наприклад, у дачному будинку на суттєвій відстані. За допомогою терморегулятора DEVIreg™ Smart ви можете насолоджуватися бездоганною температурою вже з порогу. Керування відбувається через безпечну, гарно захищену систему хмарних ресурсів, і ви гарантовано зможете підтримувати комфорт у своєму будинку. Просто скористуйтеся додатком DEVIsmart™ App.

Безмежний контроль за допомогою додатку DEVIsmart™ App

За допомогою додатку DEVIsmart™ App, Ви можете управляти необмеженою кількістю терморегуляторів, що знаходяться будь-де: в квартирі, на дачі, в офісі тощо.

Мінімалістичний дизайн з відтінком футуризму
Стильний DEVIreg™ Smart сумісний за дизайном за найвишуканішими інтер’єрами. В основі зовнішнього вигляду терморегулятора DEVIreg™ Smart – вічна класика датського дизайну, широко відома в усьому світі: мінімалістична і завжди актуальна.

Докладніше про терморегулятор

Контактна інформація

Danfoss A/S
Electric Heating Systems
Ulvehavevej 61
7100 Vejle
Denmark
Phone: +45 7488 8500
Fax: +45 7488 8501
E-mail : info@devi.com